Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın. 0216 624 59 00Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın Sizi Arayalım
Kapat X
RegisterRemind My Password
ya da

Use another service to log in.


Hesap açarak Şartlar ve Koşullarımız ile Gizlilik Bildirimimizi kabul ediyorsunuz
RegisterRemind My Password
Sign in
Yurtiçindeki Tüm Bölgeler

Dünyaca ünlü tatil merkezlerinden biri olan Antalya’da kültürü, doğayı ve eğlenceyi bir arada ve en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Antalya’da farkı kökenlerden bolca tarihi kalıntılar bulunmakta. Bu büyüleyici tarihi kalıntılara her gün geziler düzenlenmektedir. Sevdiklerinizle beraber geçmişte bir geziye çıkabilirsiniz.

Doğanın her tonuna sahip nadir bölgelerden biri olan Antalya’da huzur dolu bir tatil geçirmeniz kaçınılmaz. Bölgede düzenlenen doğa turlarına katılarak her adımda ve her nefeste doğadan gelen sağlığı hissedebilirsiniz. Ayrıca adrenalin tutkunları için de birbirinden güzel aktiviteler bölgenin her yerinde düzenlenmekte.

Gece hayatı ve eğlence arıyorsanız herkes için uygun imkanlar Antalya’da mevcut. Ünlü gece kulüpleri, gastropublar, şık mekanlar, restoranlar ve daha birçok sizi mutlu edecek şey burada. Bunların dışında konserler ve festivaller yaz sezonunun belli dönemlerinde Antalya’da düzenlenmekte.

Yaz tatilinizde kafanızı dinleyip, deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmak isterseniz Antalya tam size göre. Ortalama sezon uzunluğu 5 ay olan Antalya’da güneşten ve denizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İster kum, ister çakıl, ister kum-çakıl karışık tüm plaj tiplerini Antalya’da bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak nefes kesici koylara da her gün tekne turları düzenlenmekte. Tekne turlarına katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tags
TOTAL