Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın. 0216 624 59 00Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın Sizi Arayalım
Kapat X
RegisterRemind My Password
ya da

Use another service to log in.


Hesap açarak Şartlar ve Koşullarımız ile Gizlilik Bildirimimizi kabul ediyorsunuz
RegisterRemind My Password
Sign in

İptal ve İade Şartları

Rezervasyon iptali ve Değişiklikler

İptal koşulları OtelineOde.net adresi içinde yer alan her bir firma için farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle rezervasyon esnasında konaklama tesisi tarafından ilan edilmekte olan İPTAL koşulları kullanıcı müşteri tarafından okunup kabul edilmiştir. Ancak sitede belirtilmeyen/belirtilemeyen durumlarda;

“Hemen Ödemeli” rezervasyonlarda giriş gününden 7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %35 kesinti ile iade işlemi gerçekleştirilir. Giriş gününe 7 günden az süre kalan yapılan iptallerde ise iade yapılmaz. Ancak İptal Güvence Paketi alınmış olan rezervasyonlarda giriş gününden 72 saat öncesine kadar ücretsiz iptal hakkı ile kesintisiz iade yapılır.

“Kaporalı Ödeme” ile yapılan rezervasyonların iptal taleplerinde ödenen kaparo bedeli iade edilmez.

“Girişte Ödemeli” rezervasyonlarda giriş gününden 14 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ücretsiz iptal yapılabilir. Giriş gününe 14 günden az süre kalan yapılan iptallerde ise en az 1 gecelik ücret kesintisi ile iade işlemi yapılır.

Her 3 fiyat tipinde yapılan rezervasyonlarda, rezervasyon yapıldığı andan itibaren ilk 24 saat içinde talep edilen iptal durumlarından koşulsuz kesintisiz iade yapılır.

“Cayma Hakkı” Erken rezervasyon, özel dönem ve kampanyalı ürünler ve kampanyalı tarihler dışında yapılan rezervasyonlarda rezervasyon yapıldığı andan itibaren kullanıcı/müşteri’nin 7 günlük süre içerisinde cayma hakkı kullanılarak kesintisiz iade işlemi hakkı saklıdır.

İade işlemleri 15 iş günü içerisinde yapılır.

Her 3 fiyat tipinde yapılan rezervasyonlarda 50 TL işlem ücreti tahsil edilerek isim değişikliği ve tarih değişikliği yapılabilir. Ancak tarih değişikliklerinde talep edilen konaklama tarihlerinin güncel tutarından hesaplama yapılarak ve aradaki fark tahsil edilerek işlem gerçekleştirilebilir.

 

Müşterinin kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük engel olan rahatsızlıkları/ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile yazılı ibrazı halinde, iptal/devir maddeleri istisnadır.

TOTAL