Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın. 0216 624 59 00Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın Sizi Arayalım
Kapat X
RegisterRemind My Password
ya da

Use another service to log in.


Hesap açarak Şartlar ve Koşullarımız ile Gizlilik Bildirimimizi kabul ediyorsunuz
RegisterRemind My Password
Sign in
Yurtiçindeki Tüm Bölgeler

Hem turistik hem de büyükşehir ünvanlarını aynı anda başarıyla taşıyan ve Ege’nin en önemli bölgelerinden biri olan İzmir’de yılın 365 gününü doya doya yaşayabilirsiniz. Yaz sezonunda tatilin, kış sezonunda iş ve sağlık seyahatinin en güzel olduğu bölgelerdendir. Şehre çok kısa mesafelerde bulunan tatil bölgelerinde şehir hayatından kaçabilir, tam donanımlı şehir merkezinde istediğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her mevsimin güzel olduğu İzmir’de Dünya çapında ün salmış bütün otel zincirleri, şehir otelleri, butik oteller, termal oteller ve her şey dahil oteller mevcut. İstediğiniz kriterler doğrultusunda doğru oteli bulmanız İzmir’de çok kolay.

Tarihi açıdan da çok büyük önem taşıyan bu şehirde görmeniz gereken onlarca destinasyon bulunmakta. Müzeler, antik kentler, tarihi eserler ve daha birçok kültürel mirası görebilirsiniz.

Yöresel lezzetler açısından oldukça zengin olan İzmir’de damak zevkinize zevk katacak yiyecekler bulunmakta. Sadece İzmir’e özel olan bu yiyecekleri çevredeki restoranlarda kolayca tadabilirsiniz.

Gece hayatını ve eğlenmeyi seviyorsanız şehir içinde ve çevredeki tatil bölgelerinde ünlü gece kulüpleri, meyhaneler ve barlar mevcut. Yıl içerisinde birbirinden keyifli spor organizasyonları, festivaller ve konserler bol bol düzenlenmekte.

Görür görmez herkesin aşık olduğu Ege Denizi’ne girmenizi tavsiye ediyoruz. Muhteşem berraklığa sahip bu denize girdiğiniz zaman bir daha çıkmak istemeyeceksiniz.

Tags
TOTAL