Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın. 0216 624 59 00Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın Sizi Arayalım
Kapat X
RegisterRemind My Password
ya da

Use another service to log in.


Hesap açarak Şartlar ve Koşullarımız ile Gizlilik Bildirimimizi kabul ediyorsunuz
RegisterRemind My Password
Sign in
Yurtiçindeki Tüm Bölgeler

Türkiye'de neredeyse tüm kriterlere uyan bir tatil bölgesi olan Marmaris'de ister sakin bir koyda kafanızı dinleyebilir, isterseniz aktivitelerle ve eğlence mekanlarıyla eğlenceye doyabilirsiniz. Doğa aşığı ziyaretçiler için de mükemmel yürüyüş ve kamp alanları bulunuyor. Marmaris'in dillere destan yeşilinde doğal huzuru bulabilirsiniz.
Marmaris otelleri içerisinde size en uygun olanını bulmak çok kolay. Marmaris ekonomik oteller, lüks oteller, beş yıldızlı oteller, İslami oteller, denize sıfır oteller ve butik oteller açısından oldukça zengin.
Marmaris'de sakin ve huzurlu bir tatil yaşamak istiyorsanız tekne turlarına veya doğa yürüyüşlerine katılmalısınız. Tekne turlarına katıldığınızda, Marmaris'in mükemmel koylarında denize girmek için mola verebilirsiniz. Denizin kusursuzluğunu gördüğünüzde kesinlikle girmek isteyeceksiniz. Doğa yürüyüşlerinde ise yeşilin tüm tonlarını görebilirsiniz.
Aktivite olarak, su sporları ve yamaç paraşütü gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca günlük kullanabileceğiniz Aquaparklar da mevcut. Gece hayatını seviyorsanız Marmaris Merkez'de eğlenebileceğiniz mekanlar bulunuyor. Eğlence tarzınıza en uygun mekanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Tags
TOTAL